HUION H1161 grafikus tábla 5080 lpi 279,4 x 174,6 mm USB Fekete
Kód: TABHUOTAG0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION H1161 grafikus tábla 5080 lpi 279,4 x 174,6 mm USB Fekete| Szín | Fekete |
| USB tápegység | Igen |
| Magasság | 221,4 mm |
| Tabletta súlya | 570 g |
| Szélesség | 372,5 mm |
| Mélység | 8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ceruzatartó | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Elem nélküli toll | Igen |
| Toll mellékelve | Igen |
| Válaszsebesség (ceruza) | 266 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Munkaterület | 279,4 × 174,6 mm |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Programozható gombok száma | 10 |
| Eszközinterfész | USB |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444801250 |
| Szín: | Fekete |
| USB tápegység: | Igen |
| Magasság: | 221,4 mm |
| Tabletta súlya: | 570 g |
| Szélesség: | 372,5 mm |
| Mélység: | 8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Elem nélküli toll: | Igen |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Válaszsebesség (ceruza): | 266 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Munkaterület: | 279,4 × 174,6 mm |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Programozható gombok száma: | 10 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

