HUION H1060P grafikus tábla 5080 lpi 250 x 160 mm USB fekete
Kód: TABHUOTAG0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION H1060P grafikus tábla 5080 lpi 250 x 160 mm USB fekete| Szín | Fekete |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 360 mm |
| Tabletta súlya | 635 g |
| Mélység | 10 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ceruzatartó | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Elem nélküli toll | Igen |
| Toll mellékelve | Igen |
| Válaszsebesség (ceruza) | 233 |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Maximális olvasási magasság | 1,5 cm |
| Munkaterület | 250 x 160 mm |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Eszközinterfész | USB |
| Programozható gombok száma | 12 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.255 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444800697 |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 240 mm |
| Szélesség: | 360 mm |
| Tabletta súlya: | 635 g |
| Mélység: | 10 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Elem nélküli toll: | Igen |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Válaszsebesség (ceruza): | 233 |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Maximális olvasási magasság: | 1,5 cm |
| Munkaterület: | 250 x 160 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Eszközinterfész: | USB |
| Programozható gombok száma: | 12 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

