Huawei B535-235a vezeték nélküli router Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Fehér
Kód: KILHUAR4G0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huawei B535-235a vezeték nélküli router Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Fehér| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Flash memória | 256 MB |
| Belső memória | 256 MB |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Külső tápegység | Igen |
| Kimeneti áram | 2 A |
| Forrás típusa | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 24W |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 219 mm |
| Magasság | 138 mm |
| Súly | 330 g |
| Mélység | 66 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Antenna kialakítás | Belső és külső |
| Antennacsatlakozó típusa | SMA |
| DDoS-védelem | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA-TKIP, WPA2-TKIP, WPA-PSK, WPA-AES, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA2-PSK, WEP |
| USB-port | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| RJ-11 portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45), Telefon (RJ-11) |
| Adatfolyamok száma | 2x2 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| SIM-kártyahely | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 400 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 867 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| SMS | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 4G LTE kategória | 7 |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv6/IPv4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 6901443359622 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Flash memória: | 256 MB |
| Belső memória: | 256 MB |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Külső tápegység: | Igen |
| Kimeneti áram: | 2 A |
| Forrás típusa: | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 24W |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 219 mm |
| Magasság: | 138 mm |
| Súly: | 330 g |
| Mélység: | 66 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Antenna kialakítás: | Belső és külső |
| Antennacsatlakozó típusa: | SMA |
| DDoS-védelem: | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-TKIP, WPA2-TKIP, WPA-PSK, WPA-AES, WPA3-SAA, WPA2-AES, WPA2-PSK, WEP |
| USB-port: | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| RJ-11 portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45), Telefon (RJ-11) |
| Adatfolyamok száma: | 2x2 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 400 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 867 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SMS: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 4G LTE kategória: | 7 |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv6/IPv4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

