HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW adatkazetta Üres adatszalag 6.25 TB 1.26 cm
Kód: STSHPNSTR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW adatkazetta Üres adatszalag 6.25 TB 1.26 cm| Szélesség | 113 mm |
| Súly | 206 g |
| Magasság | 111 mm |
| Mélység | 27,9 mm |
| Szalaghossz | 846 méter |
| Szalagméret | 1,26 cm |
| Szalagvastagság | 6,4 µm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 113 × 27,9 × 111 mm |
| Írástechnológia | LTO-6 Ultrium |
| Súly (császári) | 0,204 kg (0,45 font) |
| kényszerítő erő | 2800–2900 Oe |
| Médiaformátum | Újraírható |
| Alapfólia | Bárium-ferrit |
| Olvasási sebesség | 400 MB/s |
| Archiválási időszak | 30 év(ek) |
| Szalag szélessége | 1,26 cm |
| Terméktípus | Üres adatszalag |
| Szín | Lila |
| Felvételi sűrűség | 343 kbit/hüvelyk |
| Médiatípus | Hosszú távú átvitel |
| Szalag élettartama | 30 év(ek) |
| Sávszám | 2176 |
| Alapkapacitás | 6,25 TB |
| Kapacitás tömörítés után | 6,25 TB |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717098 |
| Átviteli sebesség | 400 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tapes for streamers |
|---|---|
| Súly: | 0.242 kg |
| EAN vonalkód: | 887111203861 |
| Szélesség: | 113 mm |
| Súly: | 206 g |
| Magasság: | 111 mm |
| Mélység: | 27,9 mm |
| Szalaghossz: | 846 méter |
| Szalagméret: | 1,26 cm |
| Szalagvastagság: | 6,4 µm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 113 × 27,9 × 111 mm |
| Írástechnológia: | LTO-6 Ultrium |
| Súly (császári): | 0,204 kg (0,45 font) |
| kényszerítő erő: | 2800–2900 Oe |
| Médiaformátum: | Újraírható |
| Alapfólia: | Bárium-ferrit |
| Olvasási sebesség: | 400 MB/s |
| Archiválási időszak: | 30 év(ek) |
| Szalag szélessége: | 1,26 cm |
| Terméktípus: | Üres adatszalag |
| Szín: | Lila |
| Felvételi sűrűség: | 343 kbit/hüvelyk |
| Médiatípus: | Hosszú távú átvitel |
| Szalag élettartama: | 30 év(ek) |
| Sávszám: | 2176 |
| Alapkapacitás: | 6,25 TB |
| Kapacitás tömörítés után: | 6,25 TB |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717098 |
| Átviteli sebesség: | 400 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

