HP ZBook Ultra G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI Max PRO 385 mobil munkaállomás 35,6 cm (14") 2.8K Érintőképernyő 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI munkaállomás, AI PC Ezüst
Kód: MOBHP-NOT4424
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook Ultra G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI Max PRO 385 mobil munkaállomás 35,6 cm (14") 2.8K Érintőképernyő 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI munkaállomás, AI PC Ezüst| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzor órajelsebessége | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | MediaTek |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje | MediaTek MT7925 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi | Igen |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Memória típusa SSD | Vékonyréteg-kár |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD formátum | M.2 |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 140 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Gyenge halogén | Igen |
| Eredeti márka | HP |
| Terméktípus | Mobil munkaállomás |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Szín | Ezüst |
| Szín neve | Meteor ezüst |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Vízálló billentyűzet | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Beviteli eszköz modellje | HP prémium billentyűzet |
| Hangszóró teljesítménye | 1W |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 4 |
| Mélység | 214,6 mm |
| Szélesség | 312,2 mm |
| Magasság | 18,1 mm |
| Súly | 1,57 kg |
| Kijelző | JÉG |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Gyártói garancia | Az egyéves (1/1/0) korlátozott jótállás egy év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Nem tartalmazza a helyszíni javításokat. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| 2 db USB4 Gen 3 port | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4 | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| Memóriafrekvencia | 8533 MHz |
| Belső memória típusa | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Memória adatátviteli sebesség | 8533 MT/s |
| Belső memória | 32 GB |
| Memória elrendezés | Nem elérhető |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon grafika |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| HD felbontás típusa | 2,8 ezer |
| Kijelző fényereje | 400 cd/m² |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Kijelzőfelület | Fényes |
| Panel típusa | IPS |
| Színtér | DCI-P3 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Színskála | 100% |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Kijelző felbontása | 2880 x 1800 képpont |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 35,6 cm |
| Előlapi kamera | Igen |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltés | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP mesterséges intelligencia | MI PC, MI munkaállomás |
| HP Kapcsolatoptimalizáló | Igen |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP előlapi kamera | HP webkamera 5MP |
| HP szegmens | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP hangszóró típusa | HP négy hangszóró |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
| NPU teljesítmény akár | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| Másodpilóta+ PC | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.56 kg |
| EAN vonalkód: | 199251383144 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7925 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Memória típusa SSD: | Vékonyréteg-kár |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 140 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Gyenge halogén: | Igen |
| Eredeti márka: | HP |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Szín: | Ezüst |
| Szín neve: | Meteor ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beviteli eszköz modellje: | HP prémium billentyűzet |
| Hangszóró teljesítménye: | 1W |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 4 |
| Mélység: | 214,6 mm |
| Szélesség: | 312,2 mm |
| Magasság: | 18,1 mm |
| Súly: | 1,57 kg |
| Kijelző: | JÉG |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Gyártói garancia: | Az egyéves (1/1/0) korlátozott jótállás egy év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Nem tartalmazza a helyszíni javításokat. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Memóriafrekvencia: | 8533 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Memória adatátviteli sebesség: | 8533 MT/s |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memória elrendezés: | Nem elérhető |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| HD felbontás típusa: | 2,8 ezer |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Panel típusa: | IPS |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Színskála: | 100% |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző felbontása: | 2880 x 1800 képpont |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,6 cm |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC, AI munkaállomás |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP előlapi kamera: | HP webkamera 5MP |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP hangszóró típusa: | HP négy hangszóró |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

