HP ZBook Power G10 Ryzen 7 PRO 7840HS 15.6" FHD 16 GB SSD 512 GB BT BLKB FPR W11 Pro (ÚJRACSOMAGOLVA) 2 év új / Újracsomagolt
Kód: MOBHP-NOT4498
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook Power G10 Ryzen 7 PRO 7840HS 15.6" FHD 16 GB SSD 512 GB BT BLKB FPR W11 Pro (ÚJRACSOMAGOLVA) 2 év új / Újracsomagolt| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzor modell | 7840HS |
| L3 gyorsítótár | 16 MB |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,1 GHz |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Tápegység | 120 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | Laptop |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | Fehér |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Magasság | 19,9 mm |
| Mélység | 242 mm |
| Súly | 1,74 kg |
| Szélesség | 358 mm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 780M |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Előlapi kamera | Igen |
| Windows Hello | Igen |
| Kamera felbontása | 5MP |
| Infravörös kamera | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 6880mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 197029147592 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzor modell: | 7840HS |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Tápegység: | 120 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | Fehér |
| Háttérvilágítású billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Mélység: | 242 mm |
| Súly: | 1,74 kg |
| Szélesség: | 358 mm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 780M |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Kamera felbontása: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 6880mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

