HP ZBook Fury G1i Intel Core Ultra 7 265HX mobilní pracovní stanice 45,7 cm (18") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI Workstation, AI PC Stříbrný
Kód: MOBHP-NOT4422
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook Fury G1i Intel Core Ultra 7 265HX mobilní pracovní stanice 45,7 cm (18") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI Workstation, AI PC Stříbrný| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jader procesoru | 20 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 20 |
| Typ paměti cache procesoru | L2 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,3 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5,3 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 36 MB |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4,6 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximální turbo výkon | 160 W |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,6 GHz |
| Výkonná jádra | 8 |
| Účinná jádra | 12 |
| Základní výkon procesoru | 55 W |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Typ antény | 2x2 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| NVMe | Ano |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 280 W |
| Název barvy | Meteor Silver |
| Originální značka | HP |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Model vstupního zařízení | Klávesnice HP Premium |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Hmotnost | 3,52 kg |
| Šířka | 403 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 289 mm |
| Kód UNSPSC | 43211503 |
| Podpůrná služba je součástí | 3letá vzdálená podpora notebooků HP se servisem. Podmínky naleznete na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Záruka výrobce | Roční (1/1/0) omezená záruka zahrnuje roční záruku na díly a práci. Nezahrnuje opravy v místě instalace. Podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Platí určitá omezení a výjimky. |
| Ochrana heslem | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Množství portů Thunderbolt 5 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Paměťové sloty | 4x SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevná škála DCI-P3 | 100% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 45,7 cm |
| Barevný gamut | 100% |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Typ panelu | IPS |
| Úhlopříčka displeje | 45,7 cm (18") |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 8 |
| Kapacita baterie | 99 Wh |
| Včetně klávesnice | Ano |
| HP umělá inteligence | AI PC, AI Workstation |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182569252, 888182569351 |
| HP segment | Firemní |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML, Windows ML, WebNN, ONNX RT, OpenVINO |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Celkový výkon procesoru až | 33 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 199485467504 |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Processzormagok száma: | 20 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,3 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,6 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Maximális turbóteljesítmény: | 160 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,6 GHz |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Hatékony magok: | 12 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 55W |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| Memória típusa SSD: | Vékonyréteg-kár |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 280 W |
| Szín neve: | Meteor ezüst |
| Eredeti márka: | HP |
| Intel® vPro™ platform alkalmasság: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beviteli eszköz modellje: | HP prémium billentyűzet |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 4 |
| Hangszóró teljesítménye: | 1W |
| Súly: | 3,52 kg |
| Szélesség: | 403 mm |
| Magasság: | 27 mm |
| Mélység: | 289 mm |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Gyártói garancia: | Az egyéves (1/1/0) korlátozott jótállás egy év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Nem tartalmazza a helyszíni javításokat. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 5 portok száma: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Memóriahelyek: | |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1 db 32 GB |
| Belső memória: | 32 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | |
| Grafikus kártya memóriája: | 12 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | WQXGA |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | |
| Színskála: | 100% |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző átlója: | 45,7 cm (18") |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátorcellák száma: | 8 |
| Akkumulátor kapacitása: | 99 Wh |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC, AI munkaállomás |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP szegmens: | Társasági |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | DirectML, Windows gépi tanulás, WebNN, ONNX RT, OpenWINO |
| GPU teljesítmény akár: | 8 TOP |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 33 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

