HP ZBook 8 G1ak Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 350 mobil munkaállomás 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI munkaállomás, AI PC Ezüst
Kód: MOBHP-NOT4427
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook 8 G1ak Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 350 Mobilní pracovní stanice 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI Workstation, AI PC Stříbrná| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Generace procesoru | AMD Ryzen AI PRO 300 Series |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Model procesoru | 350 |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7925 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Typ antény | 2x2 |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Formát SSD | M.2 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Výkon adaptéru | 100 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Barva | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Originální značka | HP |
| Název barvy | Meteor Silver |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Model vstupního zařízení | Klávesnice HP Premium |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Šířka | 315,6 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Výška | 18,9 mm |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Hloubka balení | 274 mm |
| Šířka balení | 441 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Kód UNSPSC | 43211503 |
| Záruka výrobce | Jednoletá (1/1/0) omezená záruka zahrnuje jeden rok záruky na díly a práci. Oprava na místě není zahrnuta. Podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Platí určitá omezení a výjimky. |
| Podpůrná služba je součástí | 3letá vzdálená podpora notebooků HP se servisem. Podmínky naleznete na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Slot pro zámek | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 860M |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Barevný gamut | 100% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevný prostor | sRGB |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 35,6 cm |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Infračervená kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 62 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Včetně klávesnice | Ano |
| HP umělá inteligence | AI PC, AI Workstation |
| HP segment | Firemní |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP Connection Optimizer | Ano |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182569252, 888182569351 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 9 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 40 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 30 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Copilot+ PC | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.4 kg |
| EAN vonalkód: | 199251564536 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen AI PRO 300 sorozat |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor modell: | 350 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7925 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD formátum: | M.2 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 100 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| Szín: | Ezüst |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Eredeti márka: | HP |
| Szín neve: | Meteor ezüst |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beviteli eszköz modellje: | HP prémium billentyűzet |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség: | 315,6 mm |
| Mélység: | 222 mm |
| Magasság: | 18,9 mm |
| Súly: | 1,44 kg |
| Csomagolási mélység: | 274 mm |
| Csomag szélessége: | 441 mm |
| Csomag magassága: | 63 mm |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Gyártói garancia: | Az egyéves (1/1/0) korlátozott jótállás egy év alkatrészekre és munkadíjra vonatkozik. A helyszíni javítás nem része a jótállásnak. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 860M |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 100% |
| Színskála: | 100% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,6 cm |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 62 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC, AI munkaállomás |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP előlapi kamera: | HP webkamera 5MP |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 9 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 2 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 40 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 30 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

