HP Renew 15,6 hüvelykes utazó hátizsák
Kód: MOBHP-TOR0233
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Renew 15,6 hüvelykes utazó hátizsák| Fő termék színe | Szürke |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag | Poliészter |
| Minimális képernyőméret | 33,8 cm (13,3") |
| Hátizsák típusa | Alkalmi hátizsák |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 650 g |
| Mélység | 290 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Csomag magassága | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 650 g |
| Csomag szélessége | 430 mm |
| Csomagolási mélység | 290 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 42029291 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 195697156281 |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag: | Poliészter |
| Minimális képernyőméret: | 33,8 cm (13,3") |
| Hátizsák típusa: | Alkalmi hátizsák |
| Magasság: | 140 mm |
| Súly: | 650 g |
| Mélység: | 290 mm |
| Szélesség: | 430 mm |
| Csomag magassága: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 650 g |
| Csomag szélessége: | 430 mm |
| Csomagolási mélység: | 290 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 42029291 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

