HP ProStudio 4 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225T 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Fekete
Kód: KOMHP-ALL0383
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProStudio 4 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225T 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Fekete| Processzorszálak száma | 10 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,9 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzor modell | 225T |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor órajelsebessége | 1,9 GHz |
| Processzor típusa | Intel Core i5-3310U |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Telepített tárhelyek száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| NVMe | Igen |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adapter tápellátás | 280 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Szín | Fekete |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Hangchip | Realtek ALC3252 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,3 kg |
| Csomag szélessége | 750 mm |
| Csomagolási mélység | 195 mm |
| Csomag magassága | 480 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14 kg |
| Súly | 6,3 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Integrált kijelző | Igen |
| Szekrény típusa | Minden egyben |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Előre telepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| 2 db USB4 Gen 3 port | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4/2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriaformátum | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Memóriahelyek | 2 |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel Q870 |
| Terméktípus | Mindent az egyben PC |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Színskála | 99% |
| Színtér | sRGB |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő | Nem |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Integrált kamera | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Infravörös kamera | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Beviteli eszköz modellje | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP mesterséges intelligencia | AI PC |
| HP hangszóró típusa | HP kettős hangszórók |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT, ENERGY STAR |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| NPU teljesítmény akár | 13 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 12.58 kg |
| EAN vonalkód: | 199642569935 |
| Processzorszálak száma: | 10 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor modell: | 225T |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor órajelsebessége: | 1,9 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 280 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Fekete |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Hangchip: | Realtek ALC3252 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,3 kg |
| Csomag szélessége: | 750 mm |
| Csomagolási mélység: | 195 mm |
| Csomag magassága: | 480 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14 kg |
| Súly: | 6,3 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Integrált kijelző: | Igen |
| Szekrény típusa: | Minden egyben |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q870 |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Színskála: | 99% |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Integrált kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT, ENERGY STAR |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

