HP ProOne 440 G9 AiO i5-14400T 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 4800 SSD 512 UHD 730 Kb+Egér Kamera 5Mpx W11Pro Fekete 3Y OnSite
Kód: KOMHP-ALL0398
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProOne 440 G9 AiO i5-14400T 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 4800 SSD 512 UHD 730 Kb+Egér Kamera 5Mpx W11Pro Fekete 3Y OnSite| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD formátum | M.2 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Adapter tápellátás | 120 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Szín neve | Jack Black |
| Hangchip | Realtek ALC3252 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Magasság (állvánnyal) | 379,4 mm |
| Csomag magassága | 462 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,77 kg |
| Csomag szélessége | 660 mm |
| Csomagolási mélység | 240 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,3 mm |
| Súly | 7,77 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 225 mm |
| Súly csomagolással együtt | 12,7 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kijelző | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Integrált kijelző | Igen |
| Tápegység | 120 W |
| Memóriamodul típusa | SODIMM |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel Q670 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Terméktípus | Mindent az egyben PC |
| Piaci kategória | Mindennapi |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Színskála | 72% |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Színtér | NTSC |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Összes megapixel | 5MP |
| Integrált kamera | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága | Kábel |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Beviteli eszköz modellje | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia | Igen |
| HP kezelőeszközök | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP JumpStart | Igen |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, EPEAT, TCO minősítés |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 11.7 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824135 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 120 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín neve: | Jack Black |
| Hangchip: | Realtek ALC3252 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság (állvánnyal): | 379,4 mm |
| Csomag magassága: | 462 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,77 kg |
| Csomag szélessége: | 660 mm |
| Csomagolási mélység: | 240 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,3 mm |
| Súly: | 7,77 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 225 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,7 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kijelző: | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Integrált kijelző: | Igen |
| Tápegység: | 120 W |
| Memóriamodul típusa: | SODIMM |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q670 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Piaci kategória: | Mindennapi |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Színskála: | 72% |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Színtér: | NTSC |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP kezelőeszközök: | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP JumpStart: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT, Teljes birtoklási költség |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

