HP ProOne 240 G10 AiO Ultra 5 125U 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Xe Graphics Kb+Mouse Cam 5Mpx W11Pro Fekete 3Y OnSite
Kód: KOMHP-ALL0397
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProOne 240 G10 AiO Ultra 5 125U 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Xe Graphics Kb+Mouse Cam 5Mpx W11Pro Fekete 3Y OnSite| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,3 GHz |
| Processzor modell | 125U |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzor típusa | Intel Core i5-3310U |
| Processzormagok száma | 12 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 14 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Antenna típusa | 1x1 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express |
| NVMe | Igen |
| Adapter tápellátás | 120 W |
| Gyenge halogén | Igen |
| Szín | Szürke |
| Szín neve | Vasszürke |
| Hangchip | Realtek ALC3274 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csomag szélessége | 641 mm |
| Súly | 5,37 kg |
| Súly csomagolással együtt | 8,5 kg |
| Csomagolási mélység | 277 mm |
| Csomag magassága | 525 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 419 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 540,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 5,37 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kijelző | JÉG |
| Kijelzőkeret-technológia | Mikro él |
| Tápegység | 120 W |
| Integrált kijelző | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Memóriamodul típusa | SODIMM |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| SATA csatlakozók száma összesen | 1 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriaformátum | DIMM/SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Piaci kategória | Mindennapi |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Színskála | 72% |
| Színtér | NTSC |
| Adatvédelmi típus | Felugró ablak |
| Adatvédelmi kamera | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Integrált kamera | Igen |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
| Beviteli eszköz modellje | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| HP JumpStart | Igen |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT, ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár | 11 TOP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 9.1 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824203 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,3 GHz |
| Processzor modell: | 125U |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 1x1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 120 W |
| Gyenge halogén: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Szín neve: | Vasszürke |
| Hangchip: | Realtek ALC3274 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Csomag szélessége: | 641 mm |
| Súly: | 5,37 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 8,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 277 mm |
| Csomag magassága: | 525 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 419 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,37 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kijelző: | JÉG |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Tápegység: | 120 W |
| Integrált kijelző: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Memóriamodul típusa: | SODIMM |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| SATA csatlakozók száma összesen: | 1 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Piaci kategória: | Mindennapi |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Színskála: | 72% |
| Színtér: | NTSC |
| Adatvédelmi típus: | Felugró ablak |
| Adatvédelmi kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP JumpStart: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT, ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár: | 11 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

