HP ProBook 465 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Notebook 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Stříbrný
Kód: MOBHP-NOT4348
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 465 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Notebook 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Stříbrný| Generace procesoru | AMD Ryzen 7000 Series |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Model procesoru | 7535U |
| Takt procesoru | 2,9 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Typ antény | 2x2 |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | RZ616 |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Certifikáty shody | RoHS, CE, VCCI |
| Rok uvedení na trh | 2024 |
| Originální značka | HP |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Speciální vlastnosti klávesnice | Spill-resistant |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Hloubka | 251 mm |
| Výška (čelní) | 1,7 cm |
| Šířka | 359,4 mm |
| Hmotnost | 1,74 kg |
| Hloubka balení | 483 mm |
| Šířka balení | 69 mm |
| Výška balení | 305 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-2700-all-in-one-printer-series/model/31598160?sku=5AR83B&serialnumber=5AR83B |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 660M |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 40,6 cm |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| LED podsvícení | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 56 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Firemní |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182569252, 888182569351 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 30 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 9 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 40 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.65 kg |
| EAN vonalkód: | 198415857675 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor modell: | 7535U |
| Processzor órajelsebessége: | 2,9 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-vezérlő modellje: | RZ616 |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE, VCCI |
| A bevezetés éve: | 2024 |
| Eredeti márka: | HP |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Speciális billentyűzetfunkciók: | Cseppálló |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mélység: | 251 mm |
| Magasság (elöl): | 1,7 cm |
| Szélesség: | 359,4 mm |
| Súly: | 1,74 kg |
| Csomagolási mélység: | 483 mm |
| Csomag szélessége: | 69 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 660M |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Színtér: | NTSC |
| Színskála: | 45% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 56 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 2 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 30 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 9 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 40 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

