HP ProBook 4 G1ah AI Ryzen 5 220 AI 14" WUXGA IPS 16 GB SSD 512 GB BT Windows 11 Pro Pike Silver (ÚJRACSOMAGOLVA) 2 év új / Újracsomagolt
Kód: MOBHP-NOT4493
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 4 G1ah AI Ryzen 5 220 AI 14" WUXGA IPS 16 GB SSD 512 GB BT Windows 11 Pro Pike Silver (ÚJRACSOMAGOLVA) 2 év új / Újracsomagolt| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,9 GHz |
| Processzor modell | 220 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 5 |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| L2 gyorsítótár | 6 MB |
| L3 gyorsítótár | 16 MB |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Tápegység | 65 W |
| Szín | Ezüst |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín neve | Csukas ezüst |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Súly | 1,75 kg |
| Szélesség | 359,4 mm |
| Mélység | 251 mm |
| Magasság (elöl) | 1,1 cm |
| Magasság (hátul) | 1,7 cm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 740M |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Natív képarány | 16:10 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| sRGB kijelző | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Előlapi kamera | Igen |
| HD kamera típusa | Full HD |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 56 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.4 kg |
| EAN vonalkód: | 199251747144 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Processzor modell: | 220 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen 5 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| L2 gyorsítótár: | 6 MB |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Tápegység: | 65 W |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Csukas ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Háttérvilágítású billentyűzet: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,75 kg |
| Szélesség: | 359,4 mm |
| Mélység: | 251 mm |
| Magasság (elöl): | 1,1 cm |
| Magasság (hátul): | 1,7 cm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 740M |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| sRGB kijelző: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Előlapi kamera: | Igen |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 56 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

