HP Pro SFF 290 G9 asztali számítógép Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Fekete
Kód: KOMHP-KOP1180
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Pro SFF 290 G9 asztali számítógép Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Fekete| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor modell | i5-14400 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Tápegység | 180 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| Szekrény típusa | SFF |
| Szín neve | Jack Black |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Csomag szélessége | 196 mm |
| Csomagolási mélység | 498 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Mélység | 303 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6 kg |
| Csomag magassága | 346 mm |
| Súly | 4,2 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| Vonalkimenet | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| Belső memória | 8 GB |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Hangchip | Realtek ALC3867 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Terméktípus | PC |
| Piaci kategória | Bizonyított termelékenység |
| Jelszóvédelem | Bekapcsoláskor, BIOS, Felhasználó, Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel H670 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| HP szegmens | Társasági |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP biztonsági eszközök | Lakathurok; Megbízható platformmodul (TPM 2.0); Integrált tartozékkábel-zár; Vékony kábelzár |
| HP JumpStart | Igen |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824432 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor modell: | i5-14400 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Tápegység: | 180 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Származási ország: | Kína |
| Szín: | Fekete |
| Szekrény típusa: | SFF |
| Szín neve: | Jack Black |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Csomag szélessége: | 196 mm |
| Csomagolási mélység: | 498 mm |
| Magasság: | 270 mm |
| Mélység: | 303 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6 kg |
| Csomag magassága: | 346 mm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Vonalkimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Hangchip: | Realtek ALC3867 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | PC |
| Piaci kategória: | Bizonyított termelékenység |
| Jelszóvédelem: | Bekapcsolt állapotban, BIOS, Felhasználó, Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel H670 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP biztonsági eszközök: | Lakathurok; Megbízható platformmodul (TPM 2.0); Integrált tartozékkábel-zár; Vékony kábelzár |
| HP JumpStart: | Igen |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

