HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Fekete
Kód: KOMHP-KOP1175
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD WiFi Windows 11 Pro SFF PC Fekete| Erőteljes magok | 6 |
| Processzorszálak száma | 20 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,7 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája | 1,9 GHz |
| Hatékony magok | 8 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i5-14xxx |
| Processzor gyártója | Intel |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény | 154 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5 GHz |
| Processzor modell | i5-14500 |
| Processzor gyorsítótára | 24 MB |
| Processzormagok száma | 14 |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Tápegység | 240 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Szekrény típusa | SFF |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Súly | 4,2 kg |
| Magasság | 308 mm |
| Csomag magassága | 499 mm |
| Csomagolási mélység | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,25 kg |
| Csomag szélessége | 394 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Vonalkimenet | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 770 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Jelszóvédelem | BIOS, Felhasználó, Igen, Bekapcsoláskor |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel Q670 |
| Hangchip | Realtek ALC3252 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Piaci kategória | Bizonyított termelékenység |
| Terméktípus | PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Integrált kijelző | Nem |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP kezelőeszközök | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP biztonsági eszközök | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcionális borítóérzékelő készlet; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP Sure R |
| HP szegmens | Társasági |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.12 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824050 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,7 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,9 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i5-14xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 154 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5 GHz |
| Processzor modell: | i5-14500 |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Processzormagok száma: | 14 |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Tápegység: | 240 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szekrény típusa: | SFF |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 4,2 kg |
| Magasság: | 308 mm |
| Csomag magassága: | 499 mm |
| Csomagolási mélység: | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,25 kg |
| Csomag szélessége: | 394 mm |
| Szélesség: | 270 mm |
| Mélység: | 95 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Vonalkimenet: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 770 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Felhasználó, Igen, Bekapcsolt állapotban |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q670 |
| Hangchip: | Realtek ALC3252 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Piaci kategória: | Bizonyított termelékenység |
| Terméktípus: | PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Integrált kijelző: | Nem |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP kezelőeszközök: | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP biztonsági eszközök: | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcionális borítóérzékelő készlet; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP Sure R |
| HP szegmens: | Társasági |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

