HP Myš 245 Bluetooth
Kód: PERHP-MYS0245
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Myš 245 Bluetooth| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 1 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| HP segment | Firemní |
| Barva | Černá |
| Výška | 29,3 mm |
| Hloubka | 60,5 mm |
| Šířka | 107 mm |
| Hmotnost | 54,2 g |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Hmotnost včetně balení | 120 g |
| AC adaptér | Ne |
| Výška balení | 47 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 129 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kód UNSPSC | 43211708 |
| Doporučené systémové požadavky | Bluetooth |
| Záruční list | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Baterie | Ano |
| Účel | Kancelář |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Rolovací směry | Svislý |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 380 |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE, BSMI, EAC, CB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 197497267068 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| HP szegmens: | Társasági |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 29,3 mm |
| Mélység: | 60,5 mm |
| Szélesség: | 107 mm |
| Súly: | 54,2 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Súly csomagolással együtt: | 120 g |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 129 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211708 |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | Bluetooth |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Cél: | Hivatal |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 380 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, BSMI, EAC, CB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

