HP Mobility laptoptáska 14 hüvelykes
Kód: MOBHP-TOR0241
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Mobility laptoptáska 14 hüvelykes| Maximális képernyőméret | 35,6 cm (14") |
| Magasság | 38 mm |
| Mélység | 260 mm |
| Súly | 437 g |
| Csomag magassága | 38 mm |
| Csomagolási mélység | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt | 437 g |
| Szélesség | 356 mm |
| Csomag szélessége | 356 mm |
| Raklap súlya | 219 g |
| Raklap súlya | 219 kg (482,8 font) |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 196188313985 |
| Maximális képernyőméret: | 35,6 cm (14") |
| Magasság: | 38 mm |
| Mélység: | 260 mm |
| Súly: | 437 g |
| Csomag magassága: | 38 mm |
| Csomagolási mélység: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 437 g |
| Szélesség: | 356 mm |
| Csomag szélessége: | 356 mm |
| Raklap súlya: | 219 kg (482,8 font) |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

