HP LaserJet M207dw Bezdr. př. Černobílé zpracování Tiskárna, Oboustranný
Kód: PERHP-DLK0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet M207dw Bezdr. př. Černobílé zpracování Tiskárna, Oboustranný| Šifrování/zabezpečení | TLS, SNMPv3, SNMP, SSL/TLS, SNMPv2 |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Podporované síťové protokoly (IPv4) | TCP/IP |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | LPD; SLP; Bonjour; WS-Discovery; BOOTP/DHCP/AutoIP; SNMP v 1/2/3;HTTP/HTTPS; UDP; IPP |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| HP segment | Domácí kancelář |
| Maximální zatížení měsíčně | 20000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Jazyk popisu stránky | PWG, URF, PCLmS |
| Tiskové barvy | Černá |
| Doporučené vytížení | 200 - 2000 stránek za měsíc |
| Náhradní cartridge | Standardní náhradní kazeta pro DM1: Černá tonerová kazeta HP 134A LaserJet, W1340A (cca 1 100), černá tonerová kazeta HP 134X LaserJet, W1340X (cca 2 400); Standardní náhradní kazeta pro DM2: Černá tonerová kazeta HP 135A LaserJet, W1350A (cca 1 100), černá tonerová kazeta HP 135X LaserJet, W1350X (cca 2 400); |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 420 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,251 kWh/týden |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,04 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (připraveno) | 2 W |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Šedá, Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Displej | LED |
| Certifikace | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6. |
| Šířka | 355 mm |
| Rozměry palety | 1200 x 1000 x 2449 mm |
| Hmotnost | 5,6 kg |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 279,5 mm |
| Maximální velikost tisku | 216 x 354 mm |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Čtvrtky, Pohlednice, Etikety, Obyčejný papír, Hrubý papír, Obálky |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5 |
| Vlastní šířka média | 101,6 - 216 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Vlastní délka média | 152,4 - 356 mm |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, MacOS, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | Linux |
| Hloubka balení | 331 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,8 kg |
| Šířka balení | 432 mm |
| Výška balení | 272 mm |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 kusů |
| Certifikáty shody | EAC, CE, BSMI, Federální komunikační komise (FCC), GS mark, CCC, BIS |
| Emise akustického výkonu (připraveno) | 25 dB |
| Vlastní velikost média | 101.6 x 152.4 to 216 x 356 mm |
| Typická elektrická spotřeba (TEC) | 0.251 kWh/Week (Energy Star) |
| Doporučený rozsah provozní vlhkosti | 30 - 70% |
| Váha palety | 562,6 kg (1240.3 lbs) |
| Emise akustického tlaku bystander (připraveno) | 15 dB |
| Kód UNSPSC | 43212105 |
| Tisk | Černobílý tisk |
| Rozměry palety (š x h x v) | 1199,9 x 1000 x 2449,1 mm (47.2 x 39.4 x 96.4") |
| Doporučený rozsah provozní teploty | 17,5 - 25 °C |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; MacOS v14 Sonoma; Linux |
| Doporučené systémové požadavky | Microsoft Windows 11; 10; 32-bit or 64-bit; 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer. macOS v14 Sonoma; macOS v13 Ventura; macOS v12 Monterey; 2 GB HD; Internet required. |
| Záruka výrobce | Limitovaná jednoletá záruka |
| Obsah krabice | HP LaserJet M207dw; Předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet; Protiprachový kryt; Napájecí kabel; Referenční příručka; Instalační leták; Leták s regulačními informacemi |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Přímý tisk | Ano |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 150 listy |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Celková výstupní kapacita | 100 listy |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 1 |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 150 listy |
| Maximální výstupní kapacita | 100 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Takt procesoru | 500 MHz |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Maximální vnitřní paměť | 64 MB |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 6,7 dB |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 52 dB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 27 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 600 x 600 DPI |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 18 str. za minutu |
| Duplexní tisk | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 7 s |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Rozlišení tisku (černá) | 600 x 600 DPI |
| Tisková technologie | Laser |
| Zabezpečený tisk | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Hmotnost palety | 562,6 kg |
| Počet vrstev na paletě | 9 kusů |
| HP Auto-On/Auto-Off | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Neobsahuje | Rtuť |
| Osvědčení o udržitelnosti | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 141 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 380 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 3 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 3 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 236 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 8.34 kg |
| EAN vonalkód: | 197961893083 |
| Titkosítás/Biztonság: | TLS, SNMPv3, SNMP, SSL/TLS, SNMPv2 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok (IPv4): | |
| Támogatott hálózati protokollok (IPv6): | |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| HP szegmens: | Otthoni iroda |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Oldalleíró nyelv: | PWG, URF, PCLmS |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Ajánlott munkaterhelés: | 200-2000 oldal havonta |
| Cserepatronok: | |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 420 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,5 W |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 2W |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Szürke, Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző: | JÉG |
| Tanúsítvány: | CISPR32:2012 és CISPR32:2015 /EN55032:2012 és EN55032:2015+AC:2016 - B osztály; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC 47 CFR cím, 15. rész, B osztály/ICES-003, 6. kiadás. |
| Szélesség: | 355 mm |
| Raklap méretei: | 1200 × 1000 × 2449 mm |
| Súly: | 5,6 kg |
| Magasság: | 205 mm |
| Mélység: | 279,5 mm |
| Maximális nyomtatási méret: | 216 x 354 mm |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Csütörtökönként, Képeslap, Címkék, Sima papír, Vastag papír, Borítékok |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| JIS B méretek (B0...B9): | B5 |
| Egyedi média szélesség: | 101,6 - 216 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Egyedi médiahossz: | 152,4 - 356 mm |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, MacOS, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Linux |
| Csomagolási mélység: | 331 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,8 kg |
| Csomag szélessége: | 432 mm |
| Csomag magassága: | 272 mm |
| Kartonok száma rétegenként: | 8 darab |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | EAC, CE, BSMI, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), GS-jelölés, CCC, BIS |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített): | 25 dB |
| Egyedi médiaméret: | 101,6 x 152,4 - 216 x 356 mm |
| Tipikus áramfogyasztás (TEC): | |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 30–70% |
| Raklap súlya: | 562,6 kg |
| Körülbelül tartózkodók hangnyomásszintje (előkészítve): | 15dB |
| UNSPSC kód: | 43212105 |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1199,9 × 1000 × 2449,1 mm (47,2 × 39,4 × 96,4") |
| Ajánlott üzemi hőmérséklet-tartomány: | 17,5–25 °C |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | |
| Gyártói garancia: | Korlátozott egyéves garancia |
| Doboz tartalma: | |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 1 |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 150 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Processzor órajelsebessége: | 500 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 MB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 6,7 dB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 52 dB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 27 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 18 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Biztonságos nyomtatás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| HP automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Nem tartalmaz: | Higany |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Kék angyal, ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 141 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 380 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 3 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 3 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 236 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

