HP kék 25L-es utazó hátizsák 15,6 hüvelykes laptophoz
Kód: MOBHP-TOR0232
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP kék 25L-es utazó hátizsák 15,6 hüvelykes laptophoz| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe | Kék |
| Hátizsák típusa | Utazó hátizsák |
| Anyag | Poliészter |
| Magasság | 440 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Hangerő kibontáskor | 30 liter |
| Kötet | 25 liter |
| Súly | 860 g |
| Mélység | 245 mm |
| Csomag szélessége | 320 mm |
| Súly csomagolással együtt | 900 g |
| Csomagolási mélység | 170 mm |
| Csomag magassága | 440 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 196548661084 |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Kék |
| Hátizsák típusa: | Utazó hátizsák |
| Anyag: | Poliészter |
| Magasság: | 440 mm |
| Szélesség: | 320 mm |
| Hangerő kibontáskor: | 30 liter |
| Kötet: | 25 liter |
| Súly: | 860 g |
| Mélység: | 245 mm |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 900 g |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Csomag magassága: | 440 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

