HP háromszínű/fekete eredeti tintapatron 305, 2 darabos kiszerelés
Kód: TUSHP-HHB0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP háromszínű/fekete eredeti tintapatron 305, 2 darabos kiszerelés| OEM-kód | 6ZD17AE |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Tápegység típusa | Két darabos csomag |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Modell | Eredeti |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 100 oldal. |
| HP szegmens | Otthon |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 120 oldal. |
| Kompatibilitás | HP DeskJet 2700, 2700e, 2730, 4100, 4100e, 4134 HP ENVY 6000e, 6420e |
| Magasság | 157 mm |
| Csomag szélessége | 361 mm |
| Szélesség | 117 mm |
| Súly | 89 g |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Csomagolási mélység | 251 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mélység | 38 mm |
| Csomag magassága | 184 mm |
| Raklap méretei | 1200 × 800 × 1064 mm |
| Raklap méretei (sz x mé x ma) | 1199,9 × 800,1 × 1176 mm (47,2 × 31,5 × 46,3 hüvelyk) |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 80 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Kartonok száma rétegenként | 24 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 1080 darab |
| Rétegek száma egy raklapon | 5 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.089 kg |
| EAN vonalkód: | 195161166969 |
| OEM-kód: | 6ZD17AE |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Tápegység típusa: | Két darabos csomag |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Modell: | Eredeti |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 100 oldal. |
| HP szegmens: | Otthon |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 120 oldal. |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet 2700, 2700e, 2730, 4100, 4100e, 4134 HP ENVY 6000e, 6420e |
| Magasság: | 157 mm |
| Csomag szélessége: | 361 mm |
| Szélesség: | 117 mm |
| Súly: | 89 g |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomagolási mélység: | 251 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mélység: | 38 mm |
| Csomag magassága: | 184 mm |
| Raklap méretei: | 1200 × 800 × 1064 mm |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1199,9 × 800,1 × 1176 mm (47,2 × 31,5 × 46,3 hüvelyk) |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 80 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Kartonok száma rétegenként: | 24 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 1080 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 5 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

