HP fekete eredeti tintapatron 653 Advantage
Kód: TUSHP-HHB0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP fekete eredeti tintapatron 653 Advantage| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete tinta mennyisége | 6 ml |
| Modell | Eredeti |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 360 oldal. |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | A HP 653 tintapatronok a következő eszközökkel kompatibilisek: HP DeskJet 6075, HP DeskJet Ink Advantage 6400 |
| Csomag szélessége | 113 mm |
| Csomag magassága | 115 mm |
| Csomagolási mélység | 37 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Szélesség | 113 mm |
| Magasság | 115 mm |
| Súly | 40g |
| Mélység | 37 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 80 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 85% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–30 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 193905429509 |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete tinta mennyisége: | 6 ml |
| Modell: | Eredeti |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 360 oldal. |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | A HP 653 tintapatronok a következő eszközökkel kompatibilisek: HP DeskJet 6075, HP DeskJet Ink Advantage 6400 |
| Csomag szélessége: | 113 mm |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomagolási mélység: | 37 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Szélesség: | 113 mm |
| Magasság: | 115 mm |
| Súly: | 40g |
| Mélység: | 37 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 80 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 85% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–30 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

