Herdegen Multifunkcionális éjjeliszekrény Barna
Kód: SYPHRDSTL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Herdegen Multifunkcionális éjjeliszekrény Barna| Állványpozíciók száma | 4 |
| Összeg | 1 |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Bronz |
| Modell | Polc |
| Maximális lejtés | 60° |
| Magasság | 250 mm |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: A felborulás veszélyének elkerülése érdekében a terméket az utasításoknak megfelelően szerelje össze., Figyelmeztetés: A termék maximális terhelését tilos túllépni., Figyelmeztetés: A károsodás elkerülése érdekében kerülje a vízzel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bed tables and trays |
|---|---|
| Súly: | 3.87 kg |
| EAN vonalkód: | 3701127709681 |
| Állványpozíciók száma: | 4 |
| Összeg: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Bronz |
| Modell: | Polc |
| Maximális lejtés: | 60° |
| Magasság: | 250 mm |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: A terméket az utasításoknak megfelelően szerelje össze, hogy elkerülje a felborulás veszélyét., Figyelmeztetés: A termék maximális terhelését tilos túllépni., Figyelmeztetés: A károsodás elkerülése érdekében kerülje a vízzel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

