HEADPHONES DEFENDER ECLIPSE RGB WHITE
Kód: PERDFNSLU0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEADPHONES DEFENDER ECLIPSE RGB WHITE| Délka kabelu | 2,4 m |
| Vstup AUX | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Typ produktu | Sluchátka do uší |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány. |
| Citlivost sluchátek | 112 dB |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4745091890722 |
| Kábelhossz: | 2,4 méter |
| AUX bemenet: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Terméktípus: | Fülbe helyezhető fejhallgató |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., A termék elemeket tartalmaz, amelyeket megfelelően kell ártalmatlanítani. |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

