Green Cell LE07 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LE07 náhradní díl pro notebook Baterie| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Barva | Černá |
| Model | Baterie |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napětí baterie | 10,8 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 6 |
| Kapacita baterie | 4400 mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701415778 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Akkumulátor |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor feszültsége: | 10,8 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma: | 6 |
| Akkumulátor kapacitása: | 4400mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

