Green Cell HP94 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP94 náhradní díl pro notebook Baterie| Kompatibilita značky | HP |
| Barva | Stříbrná |
| Model | Baterie |
| Kompatibilita | ProBook 430 G3, 440 G3, 446 G3 |
| Certifikace | CE |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Napětí baterie | 14,8 V |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422751 |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | Baterie |
| Kompatibilita: | ProBook 430 G3, 440 G3, 446 G3 |
| Certifikace: | CE |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
| Napětí baterie: | 14,8 V |
| Kapacita baterie: | 2200 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

