Green Cell HP68 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0099
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP68 náhradní díl pro notebook Baterie| Kompatibilita značky | HP |
| Barva | Černá |
| Model | Baterie |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napětí baterie | 11,1 V |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422102 |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Barva: | Černá |
| Model: | Baterie |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Napětí baterie: | 11,1 V |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

