Green Cell HP163 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP163 náhradní díl pro notebook Baterie| Kompatibilita značky | HP |
| Barva | Černá |
| Model | Baterie |
| Kompatibilita | HP 250 G7 G8 255 G7 G8 240 G7 G8 245 G7 G8 470 G7, HP 14 15 17, HP Pavilion 14 15 (wybrane modele) / HT03XL L11119-855 HSTNN-LB8M |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napětí baterie | 11,55 V |
| Kapacita baterie | 3400 mAh |
| Počet článků baterie | 3 |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317228158 |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Akkumulátor |
| Kompatibilitás: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor feszültsége: | 11,55 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 3400mAh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

