Green Cell DE77 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell DE77 náhradní díl pro notebook Baterie| Model | Baterie |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Kompatibilita | Inspiron 15 5551 5552 5558 5559 Inspiron 17 5755 |
| Certifikace | CE |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 14,8 V |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701414306 |
| Model: | Baterie |
| Barva: | Černá |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Kompatibilita: | Inspiron 15 5551 5552 5558 5559 Inspiron 17 5755 |
| Certifikace: | CE |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
| Kapacita baterie: | 2200 mAh |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie: | 14,8 V |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

