Green Cell AD123P tápegység/transzformátor beltéri 65 W fekete
Kód: ZDLGCENOT0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD123P zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Výstupní výkon | 65 W |
| Účel | Laptop |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Výstupní proud | 3,25 A |
| Kompatibilita | Lenovo IdeaPad 100-15IBD 110-15ACL 110-15ISK 310-15ISK 320-15IKB 320-15ISK |
| Barva | Černá |
| Šířka | 47 mm |
| Délka kabelu | 2 m |
| Hloubka | 109 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hmotnost | 216 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317224570 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Kimeneti feszültség: | 20V |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Cél: | Laptop |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Kimeneti áram: | 3,25 A |
| Kompatibilitás: | Lenovo IdeaPad 100-15IBD 110-15ACL 110-15ISK 310-15ISK 320-15IKB 320-15ISK |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 47 mm |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Mélység: | 109 mm |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 216 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

