Grafická karta. MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
Kód: VGAMISNVDM227
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Grafická karta. MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Typ | GeForce RTX 3050 |
| Barva | Černá |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hmotnost | 933 g |
| Výška | 133,9 mm |
| Hloubka | 49,3 mm |
| Délka | 279,9 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Dvojité DVI | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.585 kg |
| EAN vonalkód: | 4711377265591 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Típus: | GeForce RTX 3050 |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Súly: | |
| Magasság: | |
| Mélység: | |
| Hossz: | |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Adatátviteli sebesség: | 14 Gbps |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája: | 6 GB |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

