Goodram UTS3 128 GB-os USB flash meghajtó 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Piros
Kód: PAMGORFLD0295
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UTS3 128 GB-os USB flash meghajtó 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Piros| Szín | Fekete |
| Magasság | 10,7 mm |
| Szélesség | 19,3 mm |
| Súly | 15 g |
| Mélység | 57,1 mm |
| Csomag szélessége | 103 mm |
| Csomagolási mélység | 123 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| Jelszóvédelem | Nem |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac 10 X 10 Yosite. |
| Kapacitás | 128 GB |
| Olvasási sebesség | 60 MB/s |
| Írási sebesség | 20 MB/s |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267920862 |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 10,7 mm |
| Szélesség: | 19,3 mm |
| Súly: | 15 g |
| Mélység: | 57,1 mm |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Csomagolási mélység: | 123 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Olvasási sebesség: | 60 MB/s |
| Írási sebesség: | 20 MB/s |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

