Goodram UTS2-1280K0R11 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 2.0 fekete, ezüst
Kód: PAMGORFLD0252
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UTS2-1280K0R11 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 2.0 fekete, ezüst| Szín | Ezüst, Fekete |
| Formátum | Közös |
| Védő funkciók | Ütésálló, röntgenálló |
| Kulcstartó | Igen |
| Szélesség | 19,3 mm |
| Súly | 15 g |
| Magasság | 57,1 mm |
| Mélység | 10,7 mm |
| Csomag szélessége | 103 mm |
| Csomag magassága | 123 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Olvasási sebesség | 20 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Írási sebesség | 5 MB/s |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Kapacitás | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267920312 |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Formátum: | Közös |
| Védő funkciók: | Ütésálló, Röntgenállóság |
| Kulcstartó: | Igen |
| Szélesség: | 19,3 mm |
| Súly: | 15 g |
| Magasság: | 57,1 mm |
| Mélység: | 10,7 mm |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Csomag magassága: | 123 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Olvasási sebesség: | 20 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Írási sebesség: | 5 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

