GIGABYTE MO27Q28G számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Fekete
Kód: MONGIGGAM0091
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE MO27Q28G számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Fekete| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 35 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 33 kWh |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Piaci kategória | Játék |
| Előlap színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 187,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 604,4 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 526,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 4,05 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 350,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 604,4 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 54,4 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 8,75 kg |
| Csomag magassága | 475 mm |
| Csomagolási mélység | 131 mm |
| Csomag szélessége | 795 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Hardveres kalibrálás | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó, célkereszt |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Korábbi USB Type-C portok száma | 1 |
| DVI-port | Nem |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB elosztó verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB tápellátási verzió akár | 18 W |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| USB upstream port típusa | USB Type-C |
| HDMI | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| Kijelzőtechnológia | OLED |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség | 280 Hz |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| HDR-támogatás | Igen |
| Panel típusa | WOLED |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Színskála | 99,5% |
| Pixelsűrűség | 0,2292 × 0,2292 mm |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | DisplayHDR True Black 500 |
| Látható méret (függőleges) | 33 cm |
| Válasz | 0,03 ms |
| Színmélység | 10 bit |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Látható méret (vízszintes) | 58,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 335 cd/m² |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, USB, HDMI |
| Gyors útmutató | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 13 cm |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 21° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási tartomány | 0–15° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Forgási szög | 0 - 90° |
| RMS teljesítmény | 10W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2376410 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331872663 |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 35 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 33 kWh |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Piaci kategória: | Játék |
| Előlap színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 187,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 604,4 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 526,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 4,05 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 350,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 604,4 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 54,4 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 8,75 kg |
| Csomag magassága: | 475 mm |
| Csomagolási mélység: | 131 mm |
| Csomag szélessége: | 795 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Hardveres kalibrálás: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó, célkereszt |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 1 |
| DVI-port: | Nem |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB tápellátási verzió akár: | 18 W |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB upstream port típusa: | USB Type-C |
| HDMI: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| Kijelzőtechnológia: | OLED |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség: | 280 Hz |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Panel típusa: | WOLED |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Színskála: | 99,5% |
| Pixelsűrűség: | 0,2292 × 0,2292 mm |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR True Black 500 |
| Látható méret (függőleges): | 33 cm |
| Válasz: | 0,03 ms |
| Színmélység: | 10 bit |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Látható méret (vízszintes): | 58,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 335 cd/m² |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, USB, HDMI |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 21° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | 0–15° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Forgási szög: | 0 - 90° |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2376410 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

