GIGABYTE G25F2 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONGIGGAM0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE G25F2 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 28 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 18 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 18 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 51,3 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,73 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 666,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 321,5 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 187,5 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 498,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 556,9 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,34 kg |
| Csomagolási mélység | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6 kg |
| Csomag magassága | 496 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 630 mm |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó, célkereszt |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| HBR3 támogatás | Nem |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| Háttérvilágítás típusa | Él LED-ek |
| Pixelsűrűség | 0,0944 × 0,2802 mm |
| Látható méret (függőleges) | 30,3 cm |
| Látható méret (vízszintes) | 54,4 cm |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 62 cm |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | SS-IPS |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Válasz | 1 ms |
| Maximális felépülési sebesség | 200 Hz |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | Hálózati adapter, USB, HDMI |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
| Forgási tartomány | 0–15° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 13 cm |
| Forgási szög | 0 - 90° |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 21° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Középső csap | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2221558 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.33 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331867409 |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 28 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 51,3 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,73 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 666,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 321,5 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 187,5 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 498,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 556,9 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,34 kg |
| Csomagolási mélység: | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6 kg |
| Csomag magassága: | 496 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 630 mm |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó, célkereszt |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| HBR3 támogatás: | Nem |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| Háttérvilágítás típusa: | Él LED-ek |
| Pixelsűrűség: | 0,0944 × 0,2802 mm |
| Látható méret (függőleges): | 30,3 cm |
| Látható méret (vízszintes): | 54,4 cm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 62 cm |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | SS-IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Válasz: | 1 ms |
| Maximális felépülési sebesség: | 200 Hz |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, USB, HDMI |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| Forgási tartomány: | 0–15° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Forgási szög: | 0 - 90° |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 21° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Középső csap: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2221558 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

