Gembird NBS-D1-03 laptop állvány ezüst 39,6 cm (15,6")
Kód: CHLGEMPOD0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird NBS-D1-03 laptop állvány ezüst 39,6 cm (15,6")| Anyag | Alumínium, szilikon |
| Maximális kompatibilis laptop képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Terméktípus | Laptop állvány |
| Maximális teherbírás | 5 kg |
| Szín | Ezüst |
| Tanúsítvány | CE |
| Magasság | 60 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Mélység | 240 mm |
| Súly | 640 g |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Csomag szélessége | 230 mm |
| Csomagolási mélység | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt | 834 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| A fő csomag súlya | 16,7 kg |
| Külső doboz hossza | 615 mm |
| Állítható | Igen |
| Összecsukható kialakítás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Csuklós | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl az állványt nehéz tárgyakkal. Tartsa távol a terméket hőtől és nyílt lángtól. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127752 |
| Anyag: | Alumínium, szilikon |
| Maximális kompatibilis laptop képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Terméktípus: | Laptop állvány |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Szín: | Ezüst |
| Tanúsítvány: | CE |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 215 mm |
| Mélység: | 240 mm |
| Súly: | 640 g |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 230 mm |
| Csomagolási mélység: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 834 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| A fő csomag súlya: | 16,7 kg |
| Külső doboz hossza: | 615 mm |
| Állítható: | Igen |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl az állványt túlzottan nehéz tárgyakkal., Tartsa távol a terméket hőtől és nyílt lángtól. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

