Fehér Foscam PD5 IP biztonsági kamera 5 MP felbontással
Kód: CIPFSCKAM0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Fehér Foscam PD5 IP biztonsági kamera 5 MP felbontással| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Bluetooth | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya | 256 GB |
| Beépített merevlemez | Nem |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Maximális energiafogyasztás | 12 W |
| Forrás típusa | DC |
| Kimenet, egyenáram amperben | 1 A |
| Kimenet, DC voltban | 12 |
| Szín | Fehér |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP66 |
| Formátum | Torony kialakítás |
| Időjárásállóság | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | 2-irányú |
| Magasság | 170 mm |
| Átmérő | 11 cm |
| Súly | 600 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 200 mm |
| Csomag szélessége | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1 kg |
| Csomagolási mélység | 140 mm |
| Intelligens videomegfigyelő (IVS) rendszer jellemzői | Emberi észlelés |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Helyszín / pozíció | Szabadtéri |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Nappali/éjszakai mód | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Virtuális asszisztens | Amazon Alexa és Google Asszisztens |
| Beépített világítás | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Lencse látószöge, függőleges | 47° |
| Lencse látószöge, vízszintes | 90° |
| Kamerák száma | 1 |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Mellékelt kábelek | Tápkábel |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Maximális rekesznyílás | 2 |
| Fix fókusztávolság | 4 mm |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Frissítési gyakoriság | 25 képkocka/másodperc |
| Összes megapixel | 5MP |
| Médialejátszás | H.264 |
| Maximális felbontás | 2560 x 1440 képpont |
| Szenzorok száma | 1 |
| Érzékelő típusa | CMOS |
| LED típus | 1 infravörös LED + fehér fényű LED |
| Éjjellátó | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést az elektromos károsodás elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a termék megfelelően van telepítve és rögzítve a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ne dobja azokat a háztartási hulladékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 6954836083741 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Bluetooth: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 256 GB |
| Beépített merevlemez: | Nem |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Maximális energiafogyasztás: | 12 W |
| Forrás típusa: | DC |
| Kimenet, egyenáram amperben: | 1 A |
| Kimenet, DC voltban: | 12 |
| Szín: | Fehér |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Formátum: | Torony kialakítás |
| Időjárásállóság: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | 2-irányú |
| Magasság: | 170 mm |
| Átmérő: | 11 cm |
| Súly: | 600 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 200 mm |
| Csomag szélessége: | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1 kg |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Intelligens videomegfigyelő (IVS) rendszer jellemzői: | Emberi észlelés |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Szabadtéri |
| Színhőmérséklet: | 5000 K |
| Nappali/éjszakai mód: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Virtuális asszisztens: | Amazon Alexa és Google Asszisztens |
| Beépített világítás: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Lencse látószöge, függőleges: | 47° |
| Lencse látószöge, vízszintes: | 90° |
| Kamerák száma: | 1 |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Tápkábel |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Maximális rekesznyílás: | 2 |
| Fix fókusztávolság: | 4 mm |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Frissítési gyakoriság: | 25 képkocka/másodperc |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Médialejátszás: | H.264 |
| Maximális felbontás: | 2560 x 1440 képpont |
| Szenzorok száma: | 1 |
| Érzékelő típusa: | CMOS |
| LED típus: | 1 infravörös LED + fehér fényű LED |
| Éjjellátó: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést az elektromos károsodás elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a termék megfelelően van felszerelve és rögzítve, hogy elkerülje a mechanikai sérüléseket., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

