EPOS ADAPT 160T USB II Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum USB Typ-A Černá
Kód: PEREOSSLU0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EPOS ADAPT 160T USB II Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum USB Typ-A Černá| Hmotnost | 136 g |
| Výška | 194 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení | 179 g |
| Hloubka balení | 160 mm |
| USB konektivita | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Délka kabelu | 1,785 m |
| Barva | Černá |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva kabelu | Černá |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Ovládací klávesy | Hlasitost +, Volume -, Ztlumení, Více tlačítek |
| Certifikace | Microsoft Teams |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 70 °C |
| Množství | 1 |
| Stručný návod | Ano |
| Nabíjecí podstavec | Ne |
| Množství na kartonové balení | 40 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 543 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 85183000 |
| Varování | Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány. |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 55% |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Skládací mikrofon | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.171 kg |
| EAN vonalkód: | 5714708007029 |
| Hmotnost: | 136 g |
| Výška: | 194 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Výška balení: | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 179 g |
| Hloubka balení: | 160 mm |
| USB konektivita: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB konektor: | USB Typ-A |
| Délka kabelu: | 1,785 m |
| Barva: | Černá |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Barva kabelu: | Černá |
| Doporučené použití: | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Ovládání hlasitosti: | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky: | Ovládací jednotka na kabelu |
| Ovládací klávesy: | Hlasitost +, Volume -, Ztlumení, Více tlačítek |
| Certifikace: | Microsoft Teams |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 70 °C |
| Množství: | 1 |
| Stručný návod: | Ano |
| Nabíjecí podstavec: | Ne |
| Množství na kartonové balení: | 40 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 543 mm |
| Kód harmonizovaného systému: | 85183000 |
| Varování: | Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány. |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Celkové harmonické zkreslení (THD): | 55% |
| Typ magnetu: | Síran neodymitý |
| Typ ovladače: | Dynamický |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 8000 Hz |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem: | Ano |
| Skládací mikrofon: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

