ENERGIZER ZSEBLÁMPA HDL20 3AAA 325 LM
Kód: OSWENRLAT0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENERGIZER ZSEBLÁMPA HDL20 3AAA 325 LM| Akkumulátor | Igen |
| Tápegység | 3 db AAA elem |
| Alapanyag | Műanyag |
| Szín | Piros |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Zseblámpa típusa | Fényszóró |
| Súly | 126 g |
| Állítható fejpánt | Igen |
| Lámpa | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyén dobja ki., Kerülje a szembe jutást. |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Világító LED-ek száma | 3 |
| Maximális üzemidő | 40 óra |
| Fényerőszabályzó a lámpatesten | Igen |
| Fényesség | 325 lumen |
| Maximális hatósugár | 70 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 7638900444285 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápegység: | 3 db AAA elem |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Szín: | Piros |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Zseblámpa típusa: | Fényszóró |
| Súly: | 126 g |
| Állítható fejpánt: | Igen |
| Lámpa: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Kerülje a közvetlen szembe jutást. |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Világító LED-ek száma: | 3 |
| Maximális üzemidő: | 40 óra |
| Fényerőszabályzó a lámpatesten: | Igen |
| Fényesség: | 325 lumen |
| Maximális hatósugár: | 70 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

