ENDORFY Navis F360 ARGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom Černá 1 kusů
Kód: CHLENDZEW0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Navis F360 ARGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom Černá 1 kusů| Materiál chladiče | Hliník |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Šířka chladiče | 12 cm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hloubka chladiče | 5,4 cm |
| Výška chladiče | 39,5 cm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Otáčky motoru čerpadla (min) | 1600 ot/min |
| Pokoj | Procesor |
| Rychlost otáčení (max) | 1800 ot/min |
| Podporované patice procesorů | LGA 2066, LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2011 (Socket R), LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), Socket AM4, Zásuvka AM5 |
| Konektor pro čerpadlo | 4pinový |
| Rychlost otáčení (min) | 250 ot/min |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Otáčky motoru čerpadla (max) | 2600 ot/min |
| Model | Kapalinový chladič typu vše v jednom |
| Montážní instrukce | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Obsahuje ovladač RGB osvětlení | Ano |
| Varování | Chladicí potrubí neohýbejte ani nepoškozujte; hrozí nebezpečí úniku a koroze., Vyhněte se kontaktu s chladicí kapalinou; může způsobit podráždění kůže a očí., Výrobek nesmí být likvidován s běžným odpadem; likvidujte jej v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665931 |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Szín: | Fekete |
| Radiátor szélessége: | 12 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Radiátor mélysége: | 5,4 cm |
| Radiátor magassága: | 39,5 cm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (perc): | 1600 fordulat/perc |
| Szoba: | Processzor |
| Forgási sebesség (max.): | 1800 fordulat/perc |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 2066, LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2011 (Socket R), LGA 1700, LGA 1200 (H5 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat |
| Szivattyú csatlakozó: | 4 tűs |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

