Előlapi KERET ASUS képernyőkeret (90SK0000-MPIAN0) Fekete
Kód: OIAASURAM0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Előlapi KERET ASUS képernyőkeret (90SK0000-MPIAN0) Fekete| Beépített kijelző | Nem |
| Alapanyag | Műanyag |
| Szélesség | 495 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 50 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Frames for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.575 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387450482 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 495 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Mélység: | 50 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

