DELL Pro 14 Essential PV14250 Intel Core 7 150U Laptop 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro US Mezinárodní Platinová, Stříbrná
Kód: MOBDELNOTBBS6
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL Pro 14 Essential PV14250 Intel Core 7 150U Laptop 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro US Mezinárodní Platinová, Stříbrná| Výkonná jádra | 2 |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,8 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Účinná jádra | 8 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,2 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5,4 GHz |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 1) |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core 7 |
| Model procesoru | 150U |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| MIMO | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ antény | 2x2 |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 1201 Mbit/s |
| Velikost disku M.2 SSD | 2230 (22 x 30 mm) |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | SD, SDHC, SDXC |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Výstupní napětí adaptétu | 19.5 V |
| Výstupní proud adaptéru | 3,34 A |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Napájecí konektor | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 65 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 27 W |
| Základní materiál | Plast |
| Typ produktu | Laptop |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva | Platinová |
| Klíč kopilota | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2,5 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3254 |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 226,2 mm |
| Šířka | 314 mm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Typ zámku kabelu | Wedge |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe 1-year (5-device),Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Hlavní konektor napájecího adaptéru | 4.5 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5200 MT/s |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní vibrace | 0,66 G |
| Mimoprovozní otřes | 140 G |
| Barevný prostor | NTSC |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Typ panelu | IPS WVA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | ComfortView |
| Barevný gamut | 45% |
| Doba odezvy displeje | 35 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Hustota pixelů | 162 ppi |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 35,565 cm |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Rozlišení přední kamery | 2,07 MP, 1920 x 1080 px |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost baterie | 230 g |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Indikace nabíjení baterií | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Napětí baterie | 15 V |
| AC adaptér | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 120,53 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 1,3 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 19,3 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2,88 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 144 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.44 kg |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Hatékony magok: | 8 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,2 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core 7 |
| Processzor modell: | 150U |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| KÍVÜL: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852BE |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 1201 Mbps |
| M.2 SSD mérete: | 2230 (22 x 30 mm) |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD, SDHC, SDXC |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19,5 V |
| Adapter kimeneti áram: | 3,34 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 65 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 27W |
| Alapanyag: | Kabát |
| Terméktípus: | Laptop |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Szín: | Platina |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2,5 W |
| Hangchip: | Realtek ALC3254 |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | 226,2 mm |
| Szélesség: | 314 mm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Ék |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee LiveSafe 1 év (5 eszközre), Aktiválja Microsoft 365-jét 30 napos próbaidőszakra |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Fő hálózati adapter csatlakozó: | 4,5 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5200 MT/s |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Üzemi rezgések: | 0,66G |
| Nem működési sokk: | 140 g |
| Színtér: | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kontrasztarány (tipikus): | 800:1 |
| Panel típusa: | IPS WVA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| A képalkotó technológia marketingneve: | ComfortView |
| Színskála: | 45% |
| Kijelző válaszideje: | 35 ms |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Pixelsűrűség: | 162ppi |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,565 cm |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 2,07 megapixel, 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor súlya: | 230 g |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor töltésjelző: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 15 V |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2025 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 1.3 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 2.88 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 144 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

