Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U 14.0" WUXGA 300 nits AG 16GB DDR5 5200 512GB SSD Intel Graphics FGRPR WLAN+BT Backlit Keyboard 4-cell 65W Windows 11 Pro EDU Aluminium Platinum Silver 4-year warranty
Kód: MOBDELNOTBBS4
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U 14.0" WUXGA 300 nits AG 16GB DDR5 5200 512GB SSD Intel Graphics FGRPR WLAN+BT Backlit Keyboard 4-cell 65W Windows 11 Pro EDU Aluminium Platinum Silver 4-year warranty| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 1) |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Model procesoru | 120U |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 2 |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Laptop |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Hmotnost | 1,56 kg |
| Hloubka | 226,2 mm |
| Výška (zadní) | 1,89 cm |
| Šířka | 314 mm |
| Výška (čelní) | 1,6 cm |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5200 MT/s |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Typ panelu | IPS WVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.37 kg |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor modell: | 120U |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Hatékony magok: | 8 |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852BE |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Súly: | 1,56 kg |
| Mélység: | 226,2 mm |
| Magasság (hátul): | 1,89 cm |
| Szélesség: | 314 mm |
| Magasság (elöl): | 1,6 cm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5200 MT/s |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Panel típusa: | IPS WVA |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

