Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U, 14,0" WUXGA, 300 nitů, antireflexní, 16 GB DDR5 5200 MHz, SSD 512 GB, grafická karta Intel, FGRPro, WLAN + Bluetooth, zadní klávesnice, 4 porty, 65 W, Windows 11 Pro EDU, platinově stříbrná, 4 roky
Kód: MOBDELNOTBBS2
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U, 14,0" WUXGA, 300 nitů, antireflexní, 16 GB DDR5 5200 MHz, SSD 512 GB, grafická karta Intel, FGRPro, WLAN + Bluetooth, zadní klávesnice, 4 porty, 65 W, Windows 11 Pro EDU, platinově stříbrná, 4 roky| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Účinná jádra | 8 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Výkonná jádra | 2 |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Model procesoru | 120U |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 1) |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Hmotnost | 1,54 kg |
| Hloubka | 226,2 mm |
| Šířka | 314 mm |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Výška (zadní) | 1,99 cm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5200 MT/s |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Typ panelu | IPS WVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Počet článků baterie | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.44 kg |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| Processzor modell: | 120U |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852BE |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Súly: | 1,54 kg |
| Mélység: | 226,2 mm |
| Szélesség: | 314 mm |
| Magasság (elöl): | 1,69 cm |
| Magasság (hátul): | 1,99 cm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5200 MT/s |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Panel típusa: | IPS WVA |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

