DELL Pro 13 Plus PB13255 AMD Ryzen AI 5 340 Laptop 33,8 cm (13.3") Full HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Hliník
Kód: MOBDELNOTBBS9
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL Pro 13 Plus PB13255 AMD Ryzen AI 5 340 Laptop 33,8 cm (13.3") Full HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Hliník| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Maximální turbo výkon | 54 W |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Takt procesoru | 3,4 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Model procesoru | 340 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 22 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 5 |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7925 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-fi pásmo | Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2230 (22 x 30 mm) |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 65 W |
| Nabíjecí napětí USB | 5 V, 9, 15, 20 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Hliník |
| Základní materiál | Hliník |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3329 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2,5 W |
| Hloubka | 215 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 19,8 mm |
| Hmotnost | 1,37 kg |
| Slot pro zámek | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Wedge |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| USB PowerShare | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB PowerShare | 1 |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Přenosová rychlost dat paměti | 7500 MT/s |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 840M |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní vibrace | 0,66 G |
| Náraz při provozu | 110 G |
| Mimoprovozní otřes | 160 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Neprovozní vibrace | 1,3 G |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Barevný prostor | NTSC |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13.3") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Hustota pixelů | 170 ppi |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 45% |
| Typ panelu | IPS |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Infračervená kamera | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Rozlišení přední kamery | 2,07 MP, 1920 x 1080 px |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 55 Wh |
| AC adaptér | Ano |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 17,65 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 1,39 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 117,18 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 139 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2,92 |
| Celkový výkon procesoru až | 59 TOPs |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5902002319508 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Maximális turbóteljesítmény: | 54 W |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor órajelsebessége: | 3,4 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor modell: | 340 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor gyorsítótára: | 22 MB |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 5 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7925 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2230 (22 x 30 mm) |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 65 W |
| USB töltési feszültség: | 5V, 9, 15, 20 |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Alumínium |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Hangchip: | |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2,5 W |
| Mélység: | 215 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Magasság: | 19,8 mm |
| Súly: | 1,37 kg |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Intelligenskártya-olvasó: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Kábelzár típusa: | Ék |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee Business Protection 1 éves Microsoft Office próbaverzió |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| USB PowerShare: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB PowerShare portok száma: | 1 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Memória adatátviteli sebesség: | 7500 MT/s |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Belső memória: | 32 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 840M |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi rezgések: | 0,66G |
| Ütés működés közben: | 110 g |
| Nem működési sokk: | 160 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Nem üzemi magasság: | -15,2 - 10668 méter |
| Nem üzemi rezgések: | 1.3G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Üzemeltetési magasság: | -15,2 - 3048 m |
| Színtér: | NTSC |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 33,8 cm (13,3") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 170ppi |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Színskála: | 45% |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 800:1 |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 2,07 megapixel, 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 55 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

