DELL PRECISION 5560 i7-11850H 16GB 1TB SSD 15" WUXGA (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ Použité
Kód: UZYDELNOT0883
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL PRECISION 5560 i7-11850H 16GB 1TB SSD 15" WUXGA (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ Použité| Počet jader procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i7-11850H |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | SD, SDHC, SDXC |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281-CG |
| Výkon reproduktoru | 6 W |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška (čelní) | 7,7 mm |
| Hmotnost | 2,04 kg |
| Šířka | 344,4 mm |
| Hloubka | 230,3 mm |
| Výška (zadní) | 1,17 cm |
| Napájecí kabel | Ne |
| Specifické vlastnosti | Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Včetně polských nálepek na klávesnici, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB typu C | 3 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX A2000 |
| Typ panelu | WVA |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Přední kamera | Ano |
| Počet článků baterie | 3 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Varování | Použité elektronické výrobky by měly být odvezeny na sběrných místech pro elektrotechnická a elektronická zařízení., Elektronická zařízení likvidujte v souladu s místními předpisy o ochraně životního prostředí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.63 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443358220 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 2,5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i7-11850H |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD, SDHC, SDXC |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3281-CG |
| Hangszóró teljesítménye: | 6W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság (elöl): | 7,7 mm |
| Súly: | 2,04 kg |
| Szélesség: | 344,4 mm |
| Mélység: | 230,3 mm |
| Magasság (hátul): | 1,17 cm |
| Tápkábel: | Nem |
| Specifikus jellemzők: | Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Nincs lóhere alakú tápkábel |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 3 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA RTX A2000 |
| Panel típusa: | WVA |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés: | A használt elektronikai termékeket elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein kell leadni., Az elektronikus eszközöket a helyi környezetvédelmi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyeket nem szabad a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

