Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport
Kód: MOBDELNOTBBS1
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport| Model procesoru | 165H |
| Počet vláken procesoru | 22 |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základní výkon procesoru | 28 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 6 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Bluetooth | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Typ produktu | Laptop |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Zvukový systém | MaxxAudio 13 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| Šířka | 357,8 mm |
| Výška (zadní) | 2,28 cm |
| Hloubka | 233,3 mm |
| Výška (čelní) | 2,08 cm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| AC adaptér | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| Processzor modell: | |
| Processzorszálak száma: | 22 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 28W |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Hatékony magok: | 8 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core Ultra (1. sorozat) |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD formátum: | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Terméktípus: | Laptop |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Hangrendszer: | |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Súly: | 1,65 kg |
| Szélesség: | 357,8 mm |
| Magasság (hátul): | 2,28 cm |
| Mélység: | 233,3 mm |
| Magasság (elöl): | 2,08 cm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | IPS |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

