DELL LATITUDE 7430 i7-1265U 32GB 512GB SSD 14" FHD(dotyk+LTE) Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0882
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL LATITUDE 7430 i7-1265U 32GB 512GB SSD 14" FHD(dotyk+LTE) Win11pro Použité| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Generace procesoru | 12. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i7-1265U |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Takt procesoru | 3,6 GHz |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| 4G LTE | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Šedá |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281-CG |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Výška (zadní) | 1,8 cm |
| Hmotnost | 1,27 kg |
| Hloubka | 208,7 mm |
| Šířka | 321,4 mm |
| Specifické vlastnosti | Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Včetně polských nálepek na klávesnici, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér | Ano |
| Napájecí kabel | Ne |
| Slot pro zámek | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | WVA |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Varování | Elektronická zařízení likvidujte v souladu s místními předpisy o ochraně životního prostředí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu., Použité elektronické výrobky by měly být odvezeny na sběrných místech pro elektrotechnická a elektronická zařízení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443358213 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| Processzorgeneráció: | 12. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i7-1265U |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 3,6 GHz |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| 4G LTE: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Szürke |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Hangchip: | Realtek ALC3281-CG |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság (elöl): | 1,69 cm |
| Magasság (hátul): | 1,8 cm |
| Súly: | 1,27 kg |
| Mélység: | 208,7 mm |
| Szélesség: | 321,4 mm |
| Specifikus jellemzők: | Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Nincs lóhere alakú tápkábel |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Tápkábel: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® Iris® Xe Graphics kompatibilis |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Panel típusa: | WVA |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus eszközöket a helyi környezetvédelmi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyeket nem szabad a háztartási hulladékkal együtt kidobni., A használt elektronikai termékeket elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein kell leadni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

