Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD IR kamera mikrofon WLAN+BT podsvícená klávesnice Windows 11 Pro 2 roky
Kód: MOBDELNOTBBS5
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD IR kamera mikrofon WLAN+BT podsvícená klávesnice Windows 11 Pro 2 roky| Model procesoru | X1P-42-100 |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Generace procesoru | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Název barvy | Titan Gray |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Laptop |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,53 kg |
| Šířka | 314 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Hloubka | 223,8 mm |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet portů USB4 | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti | 8448 MT/s |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Qualcomm Adreno |
| Výrobce integrovaného GPU | Qualcomm |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 100% |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | sRGB |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| Processzor modell: | X1P-42-100 |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzorgeneráció: | |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,8 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Szín neve: | |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,53 kg |
| Szélesség: | 314 mm |
| Magasság: | 17,9 mm |
| Mélység: | 223,8 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| USB4 portok száma: | 2 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memória adatátviteli sebesség: | |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Qualcomm Adreno |
| Integrált GPU gyártó: | Qualcomm |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Színskála: | 100% |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Színtér: | sRGB |
| Panel típusa: | IPS |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

