DELL LATITUDE 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Használt
Kód: UZYDELNOT0866
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL LATITUDE 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Használt| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,4 GHz |
| Processzor modell | i5-1245U |
| Processzorgeneráció | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor órajelsebessége | 3,3 GHz |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) szabvány |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió | 4.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash), MicroSDXC, MicroSDHC |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Szürke |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Hangchip | Realtek ALC3204 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Súly | 1,36 kg |
| Mélység | 212 mm |
| Magasság (elöl) | 1,93 cm |
| Szélesség | 321,4 mm |
| Magasság (hátul) | 2,09 cm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| USB tápellátás | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® Iris® Xe Graphics kompatibilis |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Panel típusa | WVA |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápkábel | Nem |
| Specifikus jellemzők | A rendszer előre telepítve van lemezen, Windows 11 Pro 64bit Dell számítógépekhez, Nincs "lóhere" alakú tápkábel, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, Amerikai QWERTY billentyűzet, Akkumulátorra 1 hónap garancia a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva |
| Hálózati adapter | Igen |
| Figyelmeztetés | A használt berendezéseket ne dobja a háztartási hulladékba – vigye el elektronikai hulladékgyűjtő helyre. Gyermekektől elzárva tartandó. Ne tegye ki a kábelt hosszabb ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, Irritáló vagy káros, Környezeti veszély, Súlyos egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.155 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443357728 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Processzor modell: | i5-1245U |
| Processzorgeneráció: | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor órajelsebessége: | 3,3 GHz |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash), MicroSDXC, MicroSDHC |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Szürke |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Súly: | 1,36 kg |
| Mélység: | 212 mm |
| Magasság (elöl): | 1,93 cm |
| Szélesség: | 321,4 mm |
| Magasság (hátul): | 2,09 cm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® Iris® Xe Graphics kompatibilis |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | WVA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápkábel: | Nem |
| Specifikus jellemzők: | A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Nincs lóhere alakú tápkábel, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, Amerikai QWERTY billentyűzet, Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használt eszközét ne dobja a szemétbe – vigye el egy elektronikai hulladékgyűjtő helyre., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, Irritáló vagy káros, Környezeti veszélyek, Súlyos egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

